Pôžička bez registra

Získať financie bez obmedzení: Objavte výhody pôžičky bez registra

22 ľudí práve porovnáva ponuky
Výber ponúk - 22. júla 2024
Pripravili sme rebríček ponúk podľa výkonnosti.

Výška pôžičky

100€ - 90 000€

Vysoká úspešnosť

Úrok pôžičky

0,98% - 5,5%

Poplatky od

od 0€

Výška úveru:
Obdobie:
Zobraziť viac výsledkov
Čo znamená pri pôžičkách - úspešnosť schválenia?
Vysoká
Stredná
Nízka

Na základe štatistických údajov vypočítame pravdepodobnosť poskytnutia úveru danou bankou. „Úspešnosť schválenia“ sa môže meniť v závislosti od požadovanej výšky úveru, pričom konečné rozhodnutie robí banka, pretože každá inštitúcia má iné pravidlá na výpočet bonity.

Vysoká
Stredná
Nízka

Na základe štatistických údajov vypočítame pravdepodobnosť poskytnutia úveru danou bankou. „Úspešnosť schválenia“ sa môže meniť v závislosti od požadovanej výšky úveru, pričom konečné rozhodnutie robí banka, pretože každá inštitúcia má iné pravidlá na výpočet bonity.

Záleží nám na vašej bezpečnosti

Rovnako ako banky a iné podobné inštitúcie, používame šifrovanie a najnovšie bezpečnostné certifikáty na ochranu vašich údajov a ich prenos, cez našu stránku. Používanie služieb Finleo je bezpečné a navyše bezplatné.

S čím vám môžeme pomôcť?
Potrebujem viac informácií o pôžičkách
Chcem porovnať úvery na kalkulačke

Finančné poradenstvo

Obľúbené články zo sveta financií

Rozšírte svoje finančné znalosti. Prečítajte si naše články o najnovšom vývoji a zmenách v odvetví osobných financií a pôžičiek. Vysvetľujeme, ako môžu ovplyvniť vás a vašu peňaženku.

Čo je register dlžníkov a ako funguje?

Register dlžníkov je databáza, ktorá zaznamenáva informácie o osobách alebo subjektoch, ktoré majú nezaplatené záväzky voči veriteľom. Tieto záznamy môžu byť získané rôznymi spôsobmi, ako napríklad nevyrovnávanie splátok úverov, neplatby za telekomunikačné služby alebo nedoplatky na účtoch. Register dlžníkov sa používa ako nástroj na hodnotenie bonity žiadateľov o pôžičky a úvery.

Ako sa môžem dostať do registra dlžníkov?

Osoba sa môže dostať do registra dlžníkov, ak má nezaplatené dlhy voči veriteľom. To zahŕňa nevyrovnávanie splátok úverov, neplatby faktúr, nezaplatené pokuty a podobne. Veritelia majú povinnosť oznámiť nezaplatené záväzky do registra dlžníkov.

Aké registre dlžníkov existujú na Slovensku?

Na Slovensku existuje niekoľko registrov dlžníkov, ktoré zhromažďujú informácie o nezaplatených záväzkoch. Medzi najznámejšie patrí Register úverových záväzkov (RÚZ), Konsolidačný register úverových záväzkov (KRÚZ) a Register hospodárskych subjektov (RHS). Tieto registre poskytujú veriteľom dôležité informácie pri rozhodovaní o poskytnutí pôžičky alebo úveru. Ak hľadáte flexibilnú pôžičku a nechcete, aby vaše údaje boli kontrolované v registri dlžníkov, existujú možnosti, ako získať pôžičku bez overovania registra. Spoločnosti poskytujúce tieto pôžičky obvykle posudzujú žiadateľov na základe iných kritérií, ako je príjem a schopnosť splácať.

Často kladené otázky

Pôžička bez kontroly registra je určená pre všetkých. Aj keď momentálne nie ste zamestnaný, môžete získať finančné prostriedky. Je však dôležité mať na pamäti, že každá spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky, zohľadňuje vaše príjmy a to sa odzrkadlí aj vo výške úrokov, pretože predstavujete rizikovejšieho klienta.

Výška pôžičky závisí len od vás. Ak chcete, môžete si požičať 50 € alebo aj 25 000 € a splatnosť môžete predĺžiť až na 42 mesiacov.

Získanie pôžičky nikdy nebolo jednoduchšie a rýchlejšie. Online formulár vyplníte za pár minút a v krátkom čase vás bude kontaktovať obchodný zástupca poskytovateľa pôžičky, s ktorým preberiete iba najdôležitejšie detaily.

Obsah

Informácie skontroloval finančný expert spoločnosti Finleo®.

Tím Finleo