Rýchla žiadosť o najvýhodnejšiu pôžičku

Porovnávajte múdro a ušetrite s Finleo.sk

10 ľudí práve porovnáva ponuky
ŽIadosť o pôžičku
Koľko potrebujete požičať?

Výška pôžičky

100€ - 90 000€

Vysoká úspešnosť

Poplatok za poskytnutie

od 0€

Úrok pôžičky

0,98% - 5,5%

Vyplňte rýchlu žiadosť a pokračujte vyplnením ďalšej žiadosti zo zoznamu ponúk. Náš systém začne okamžite pracovať. Čím viac žiadostí odošlete, tým je vaša šanca pre získanie najvýhodnejšej ponuky vyššia. Z nášho portálu vám budeme posielať ponuky a žiadosti na vyplnenie formulárov pre získanie pôžičky. Zvýšte svoju šancu pre získanie najvýhodnejšej ponuky a vyplňte viac formulárov.

Čo znamená pri pôžičkách - úspešnosť schválenia?
Vysoká
Stredná
Nízka

Na základe štatistických údajov vypočítame pravdepodobnosť poskytnutia úveru danou bankou. „Úspešnosť schválenia“ sa môže meniť v závislosti od požadovanej výšky úveru, pričom konečné rozhodnutie robí banka, pretože každá inštitúcia má iné pravidlá na výpočet bonity.

Vysoká
Stredná
Nízka

Na základe štatistických údajov vypočítame pravdepodobnosť poskytnutia úveru danou bankou. „Úspešnosť schválenia“ sa môže meniť v závislosti od požadovanej výšky úveru, pričom konečné rozhodnutie robí banka, pretože každá inštitúcia má iné pravidlá na výpočet bonity.

Často kladené otázky

Náš portál Vám bude zasielať ponuky rôznych spoločností a formulárov pre vyplnenie. Čím viac formulárov a žiadostí odošlete, tým je šanca pre získanie pôžičky vyššia.

Výborne! Môžte si vybrať ponuku finančnej inštitúcie podľa preferencií, uzavrieť zmluvu a načerpať finančné prostriedky.

Zobrať si pôžičku alebo úver je vážny záväzok – musíme splniť všetky ustanovenia zmluvy. Základným princípom zodpovedného požičiavania je nepožičiavať si peniaze „prehnane“, teda vo väčšom množstve, ako skutočne potrebujeme. Musíte si zadefinovať aj účel, na ktorý získané peniaze použijete. O pôžičke by ste sa mali rozhodnúť až vtedy, keď už neviete odložiť platbu za danú vec, ktorú nedokážete financovať vlastnými prostriedkami a keď ste si istí, že pôžičku budete schopní splatiť k vami vybratému dátumu. Úver nie je možné považovať za trvalú podporu domáceho rozpočtu! Ak máte pochybnosti, či pôžičku zvládnete splácať, radšej sa žiadosti o ňu vyhnite. Mali by ste tiež pamätať na to, že vždy máte možnosť predčasného splatenia záväzku. Úverové spoločnosti si za to väčšinou neúčtujú žiadne poplatky a niektoré dokonca vracajú časť provízie za poskytnutie úveru.

V prípade krátkodobých pôžičiek môžeme rátať s  nasledovnými poplatkami:

  • spracovateľský poplatok (účtovaný raz);
  • poplatok za vedenie úveru (účtovaný mesačne);
  • poplatok za predĺženie doby splácania úveru;
  • náklady na poistenie;
  • v prípade neuhradenia splátok úveru načas, náklady na upomínanie a vymáhanie pohľadávok.

 

V prípade pôžičkových spoločností fungujúcich cez internet poznáme aj tzv. registračný poplatok – má formu prevodu určitej sumy (napr. 1 cent) z osobného účtu dlžníka na účet uvedený poskytovateľom pôžičky. V prípade krátkodobých pôžičiek je skutočná ročná úroková sadzba (RPMN – celkové náklady úveru, ktoré znáša spotrebiteľ, vyjadrená ako percento z celkovej sumy úveru na ročnej báze) zvyčajne oveľa vyššia ako pri pôžičkách a úveroch poskytovanými bankami.